رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

ماشین آلات فایل انفجار

استفاده و ویژگی های دستگاه این دستگاه بهترین تجهیزات ویژه است که مورد استفاده برای تمیز کردن مفتول مفتول، آن را تمیز خاکستر مقیاس در سطح سیم و لایه squama را در

Features

استفاده و ویژگی های دستگاه این دستگاه بهترین تجهیزات ویژه است که مورد استفاده برای تمیز کردن مفتول مفتول، آن را تمیز خاکستر مقیاس در سطح سیم و لایه squama را در نورد فولاد از طریق فرایند انفجار کوره.

سطح درجه رسوب شمش فولاد زنگ رسیدن به سطح Sa2.5 پس از تمیز کردن و رسیدن به سطح زبری سطح Ra6.3 ~ 12.5μm. در مقایسه با درمان شويي آن را ویژگی های اقتصاد، حفاظت از محیط زیست و بهره وری بالا. استفاده از این دستگاه منحصر به فرد "درب گردان + پایه دو محور" به تحمل وزن مفتول با آن دستیابی به حالت دوطرفه عمل، و تا حد زیادی افزایش ظرفیت تولید تجهیزات.

محور سگدست ویژه فولاد ساخته شده است، سیم را عمل ترکیب "بالا و پایین + نوسان حدود + به جلو و چرخش معکوس" در شات انفجار روند، برای رسیدن به اثر کامل تمیز. به دلیل انفجار معقول چرخ تنظیم سطوح درونی و بیرونی مفتول مفتول موثر ضربه توسط پرتو پرتابه توان.

دستگاه است پسماندها توسط PLC، HMI بصری نظارت و آن بهره برداری مناسب و قابل اعتماد است.

نام مقوله: مفتول مفتول از دو ایستگاه شات انفجار ماشین کار اصل شات انفجار Accroding به قابلیت مفتول، دستگاه تصویب تکنولوژی ThyssenKrupp، شش چرخ انفجار مستقیم نوع نصب بر روی سطح جانبی عقب بدن اتاق و ماشین پرتاب از پرتابه espeed هفتم که 80 m/s است و انفجار گلوله مفتول مفتول.

دستگاه نیز نیاز کارآمد خودکار انفجاری accroding به سیستم جدا شود به شکل بالا قدرت تسمه آسانسور توپی دارای مارپيچ انتقال افقی پرتابه، دو مرحله طولانی فیبر پلی استر فیلتر کارتریج گرد و غبار دستگاه تصفیه (اینرسی + کارتریج)، اتوماتیک + کتابچه راهنمای کاربر سیستم کنترل الکتریکی HMI را تامین کند.


Hot Tags: دستگاه انفجار فایل سیم چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت