رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

اتاق انفجار سازگار با محیط زیست

ویژگی های خودکار blastingSandblasting شن و ماسه اتاق تقسیم شده است به دو نوع خودکار و دستی، اتوماتیک سندبلاست اتاق در حال حاضر پیشرفته ترین محصولات اتاق sandblasting. اصلی آن

Features

ویژگی های خودکار انفجار شن و ماسه

سندبلاست اتاق تقسیم شده به دو نوع خودکار و دستی، اتوماتیک سندبلاست اتاق در حال حاضر پیشرفته ترین محصولات اتاق sandblasting. ویژگی های اصلی آن است لانه زنبوری نوع شن و ماسه کف مکش تکنولوژی با استفاده از اصل انتقال پنوماتیک استفاده از قدرت هوایی شن به بازیافت مواد و برای سقوط خودکار شن و ماسه و گرد و غبار جدایی کردن مفید مصالح به طور خودکار مرتب سازی به میزبان سندبلاست ماشین (سندبلاست فشار مخزن)، به استفاده از گردش سپس از طریق خط لوله سقف به شن و ماسه و گرد و غبار جدا کننده ارسال می شود; بندی مصالح شکسته، چرم، پوست اکسید، گرد و غبار و دیگر باقی مانده ناخواسته به صورت خودکار فیلتر گرد و غبار جمع آوری گرد و غبار را وارد کنید.

خودکار انفجار شن و ماسه روش تحویل مسکن

با توجه به اتوماتیک sandblasting اتاق با استفاده از انتقال پنوماتیک، بدون نیاز به استفاده از تسمه نقاله مکانیکی سنتی از شمشیرهای اتاق دیلم زداینده بلوک، زنجیره است و سطل نوع عمل بالا بردن ماشین آلات و دیگر تجهیزات دوار سنتی در شن و ماسه مواد حمل و نقل، ارتقاء فرآیند مصالح شن و ماسه برای جلوگیری از گرد و غبار از ماشین آلات حمل و نقل، بلبرینگ، پدیده سایش تولید شده توسط موتور ، برای جلوگیری از کار سنگین تعمیر و نگهداری. و نصب و راه اندازی بدون گودال عمیق (حتی بدون پیت)، ذخیره به کوتاه شدن مدت ساخت و ساز، ساخت و ساز هزینه; و سنتی سندبلاست اتاق به طور کلی نیاز سندبلاست اندازه بدن دهلیزی با توجه به استقرار یک گودال عمیق 2.5-3.5 متر.

استفاده از خودکار سندبلاست اتاق: خودکار سندبلاست اتاق به طور کلی استفاده می شود برای قطعه کار بزرگ و درمان به سطح قطعه کار فوق العاده بزرگ, مانند: لوکوموتیو سنگین صنعتی, ماشین, ماشین, قاب اسکلت فولادی و بزرگتر نیازهای روزانه سخت افزار مونتاژ و غيره.

مواد زائد از 60mg/m3. سندبلاست اتاق در چپ و راست با یک ماشین الکتریکی راحت برای اپراتور انفجار انفجار کوره اتاق که اندود شده با مقاومت در برابر سایش است، کاهش سر و صدا از لاستیک لنت صفحه دو مجموعه از درام فیلتر جمع آوری گرد و غبار نوع انفجار کوره اتاق تهویه و گرد و غبار حذف، گرد و غبار محتوی کمتر از مجموعه ای از قرص های اتوماتیک مواد بالابر است و دستگاه نمایش فیلم را می توان بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک ، متوسط طبقه بندی سقوط به زمینه بازیافت زباله ذخیره سازی هاپر با بالابر کاور گلوله های خودکار مجهز است. در همان زمان ارائه حفاظت اپراتور دستگاه از جمله عامل پرسنل محافظ کلاه, سیامی و ماسه جلیقه و انفجار دستکش، فیلتر تنفس و تنفس و درجه حرارت حداکثر امنیت عملیات ایمنی پرسنل و محیط کار سالم.

سیستم کامل انفجار را می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی شده است. سیستم می تواند رسیدگی به بدن حداکثر اندازه ۲۷۰۰۰ میلیمتر *، 3200mm, 4050 متر., سطح بدن. سطح بدن 3.2 است ~ 6.3μm... دیگر. سطح بدن. وسیله نقلیه. وسیله نقلیه. قادر به دیدار با الزامات تولید روز می توانید. گرد و غبار و سر و صدا و سر و صدا از شن و ماسه محیط انفجار کوره تاثیر بسیار زیادی به منظور رعایت الزامات زیست محیطی است، سیستم انتشار گرد و غبار GB16297 1996 باید شرایط، سر و صدا کمتر از 85db-() (شمشیرهای اتاق خارج).

شات بلاست تمیز کردن اتاق نوع مجاورت کمتر روش سطح آلودگی غیر که در روند درمان سطحی است که آسان به رسیدگی است. این مزیت مانند آسان به استفاده از آسان برای استفاده, آسان برای استفاده, آسان برای استفاده، آسان برای استفاده، آسان برای استفاده، آسان برای استفاده, آسان برای استفاده.


Hot Tags: سازگار با محیط زیست انفجار اتاق چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت