رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Flatcar از طریق نوع ماشین

Flatcar از طریق نوع ماشین عمدتا برای تمیز کردن و تقویت مقیاس بزرگ اسکلت فلزی ساختمان استفاده می شود و سطح احضار و مناسب تر برای ساعت فوق العاده بزرگ, سوپر بلند و فوق العاده است

Features

Flatcar از طریق نوع ماشین عمدتا برای تمیز کردن و تقویت مقیاس بزرگ اسکلت فلزی ساختمان استفاده می شود و سطح احضار و جعل ماشین آلات آهن و فولاد صنعت فوق العاده بزرگ و فوق العاده طولانی و سنگین سوپر ضخیم سطح derusting و اکسيد سطحی پوست، به طور گسترده ای مورد استفاده در ریخته گری، تمیز کردن مناسب تر است.

در همان زمان از طریق ساختار کاهش درب باز و بسته شدن زمان بهبود بهره وری تولید و به خصوص مناسب برای pipelining است. تخت ماشین تولید شرکت تقسیم کشش و خود محور دو حالت حرکت بار حداکثر تا 300 تن

سری Q76 از Flatcar از طریق نوع ماشین با توجه به طراحی نیازهای کاربر از انفجار شات تولید قطعه کار تجهیزات، می توان استفاده کرد برای ریخته گری بزرگ فرجنجس و انفجار تمیز کردن و تقویت سازه ها، به منظور حذف حفره درونی از شن و ماسه مهم زنگ مقیاس، خاک، نمایش رنگ فلز سطح قطعه کار و سطح قطعه کار. در همان زمان می تواند از بین بردن استرس داخلی، بهبود ضد خستگی عملکرد و سطح قدرت افزایش چسبندگی رنگ نقاشی روی قطعه کار و در نهایت قطعه کار سطح و کیفیت داخلی را بهبود بخشد.

این دستگاه دارای مشخصات زیر است: این دستگاه دارای ویژگی های زیر: چیدمان اتاق انفجار و انفجار کوره دستگاه از طریق رایانه 3D شبیه سازی پویا پس از تعیین پروانه گریز از مرکز منحنی سگدست پرتابه با بالا انفجار کوره سرعت پان آمریکا دولت شرکت فن آوری، قابل توجهی بهبود می تواند تمیز کردن بهره وری, رضایت بخش پاک کردن کیفیت دستگاه جدایی با استفاده از پیشرفته ترین پرده صفحه نمایش نوع قرص جداکننده خاکستر ، می تواند به میزان قابل توجهی بهبود جدایی اثر بدنه خودرو مناسب، پایدار و قابل اعتماد, خوب آب بندی اثر، شرکت سالها تمرین ثابت استفاده مناسب، با دوام، شرکت مجموعه ای از ایده های طراحی استفاده از ایمنی خودکار حفاظت پیشرفته سوئیس + GF + تکنولوژی تولید، عنوان ماشین با ساختار پیشرفته طراحی مناسب، بهره برداری قابل اعتماد و راندمان تولید بالا است

محدوده استفاده دستگاه انفجاری

موردواحدQ765CQ7610CQ7620CQ7630C
اندازه قطعه کارمیلی مترΦ2000 * 1000Φ2500 * 1500 * 280Φ4000 * 3000 * 700Φ4000 * 2000
بارگذاری flatcarکیلوگرم5000100002000030000
ظرفیت عکاسی blastigکیلوگرم در دقیقه2 * 2503 * 2504 * 2505 * 250
فشارMpa0.5-0.60.5-0.60.5-0.60.5-0.6
مصرف هوای فشردهM3/min6.56.56.56.5
ظرفیت بالابریt/h30456075
مقدار جداگانهt/h60456075
تهویهM3/h16000200002500030000
قدرت (شامل نمی جمع آوری گرد و غبار)کیلو وات547291115

1 سطح فلز تمیز کردن

تجهیزات انفجاری است که اول به بازیگران ریخته گری فولاد, ریخته گری فولاد و چدن به حذف سطح چسبنده شن و ماسه و تقریبا همه از چدن خاکستری و چدن، كستنجس آهن جعل مقیاس شات انفجار را درمان استفاده می شود. این است که نه تنها به منظور حذف پوست سطحي اکسید و قبل از به عنوان مثال، پوشش توربین گاز بزرگ شدت تمیز کردن قبل از تست غیر مخرب, برای اطمینان از قابل اعتماد بودن نتیجه آزمایش انفجار گلوله باید ریخته گری ماسه ریخته گری کیفیت بازرسی روش آماده سازی ضروری است. به طور کلی ریخته گری تولید شات انفجار کشف عیوب سطحی ریخته گری مانند گاز زیر جلدی سوراخ پوست سوراخ و شن و ماسه و عایق سرد سرباره و وسایل تکنولوژیکی ضروری دیگر است. كستنجس فلز آهنی مانند آلومینیوم آلیاژ مس آلیاژ علاوه بر برداشتن پوست, تمیز کردن سطح یافت عیوب سطحی ریخته، هدف اصلی حذف دستگاههاي ريخته گري به شات انفجار کوره با مته سوراخ کردن است و کیفیت سطح هوانگ نصب شده است به این معنی، جامع اثر.

برای اطمینان از تعداد زیادی از آهن و تولید فولاد در بهره وری بالا و استفاده از مکانیکی یا شیمیایی حذف ترکیبی از روش فن آوری پوست فسفر در آهن و تولید فولاد در متالورژی، پرتاب انفجار يا اسيد شويي است. ورق فولاد سیلیکون ورق فولاد ضد زنگ و دیگر آلیاژ فولاد ورق با تولید در روند فرایند نورد سرد باید برای انفجار annealed یا اسيد شويي پردازش، برای اطمینان از سرد نورد فولاد سطح زبری و ضخامت دقت.

2 تقویت از قطعه کار فلزی

بر اساس نظریه استحکام فلز مدرن افزایش چگالی دررفتگی فلزی داخلی جهت اصلی برای بهبود استحکام فلز است. عمل ثابت شده است شات افزايش ساختار دررفتگی روند موثر است. این فلز به سخت شدن تحول (مانند گردش سايش، و غیره) عبور می کند یا تحقق تحول سخت شدن مبتنی بر تقویت بیشتر و الزامات قطعه کار، اما همچنین دارای اهمیت بسیار مهم است. حمل و نقل هوایی، صنعت هوافضا، خودرو، تراکتور قطعات یدکی مورد نیاز بسیار سبک وزن، اما الزامات قابلیت اطمینان بالا، اندازه گیری فن آوری مهم استفاده از شات پرتاب روند بهبود ساختاری قدرت مقاومت و خستگی peening است.

Q76 Flatcar از طریق نوع ماشین استفاده شده است برای تمیز کردن و تقویت سطح قطعات ساختاری فولاد و ریخته گری بیشتر نسبت به ضخامت شمش سطح derusting و اکسيد سطحی پوست را تمیز کردن به طور گسترده ای در ریخته گری، جعل، ماشین آلات، آهن و فولاد صنعت.

پارامترهای فنی: Q76 Flatcar از طریق نوع ماشین تجهیزات برای تمیز کردن و تقویت سطح قطعات سازه فولاد و ریخته گری بیشتر نسبت به ضخامت شمش سطح derusting و اکسيد سطحی پوست را تمیز کردن به طور گسترده ای مورد استفاده در ریخته گری و چکش زدن و تجهیزات و آهن و صنعت فولاد استفاده می شود.


Hot Tags: flatcar از طریق نوع ماشین چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت