رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

غلتک قابل انعطاف انفجار ماشین

دستگاه انفجار غلتک قابل انعطاف می تواند از ریخته گری حذف شن و ماسه و هسته مناسب برای جعل و ریخته گری برای درمان، انفجاری مخلوط سطح. انفجاری ماشین از شناور

Features

دستگاه انفجار غلتک قابل انعطاف می تواند از ریخته گری حذف شن و ماسه و هسته مناسب برای جعل و ریخته گری برای درمان، انفجاری مخلوط سطح. دستگاه انفجار کوره از شناور بهره وری شات، نگه داشتن سطح بالایی از درمان بهره وری انفجاری. عملیات و چند شیار زاویه برای اطمینان از نرم رول ریخته گری که استفاده از فولاد شات بهینه سازی انرژی مطمئن شوید. تجهیزات انفجاری به راحتی به همراه خطوط تولید موجود است.

چیدمان اتاق بدن انفجاری و انفجاری ماشین بودند پس از شبیه سازی کامپیوتری 3D طرد پویا تعیین جریان projectiles پرتاب منطقه تحت پوشش پوشش دقیق بر روی سطح قطعه کار پرتابه بازیگران نیز به قطعه کار از سطح قطعه کار در همه جهات که قادر می سازد.

سری مدل های پر سرعت چرخش پروانه است. آرایه projectiles پرتاب به سمت داخل قطعه کار درام everted به طور مداوم به تمیز کردن قطعه کار. در انواع ریخته گری از موم جعلی استفاده می شود. ماشین پرس یا قطعات، تمیز کردن شن و ماسه، derusting، رسوب و سخت شدن سطح بهار. به خصوص برای نازک دیواری و 1.6 صدا کار می تواند در جلوگیری از کاهش آسیب مدل از این سری است پیشرفته طراحی ساختار مناسب مصرف کم انرژی، راندمان بالا، آسان برای نصب و نگهداری.

تجهیزات حمل دستگاه باز بالا از چند زاویه نوسان تخت، در اطراف آن محور طولی تا 120 درجه به نوسان به جلو و عقب. چند زاویه شکل تضمین می کند که ریخته گری گردش مالی پایدار. دستگاه انفجاری در مرتب در بالای ریخته گری است، اطمینان حاصل شود که طرد جریان انفجار می تواند تمام اقدام مستقیم در ریخته گری پرتاب شد. سپس بازگشت به صورت خودکار منتقل شده به بارگذاری موقعیت قبول اتهام، تخلیه چند زاویه چرخش تخت به باز کردن، زمانی که در تمیز ریخته گری به طریق ارتعاشی تخلیه. ماشین تمیز کردن Shotblast سری مزایای زیر است:

1 ساختار تخت نوسان غلبه بر کارت درام افقی و خزنده انفجاری ماشین قطع پیوند فلزی.

2 هیدرولیک خودکار بارگیری و تخلیه انتقال ارتعاش می تواند انجام به طور همزمان، بالا امن و قابل اعتماد، بهره وری.

3. منحصر به فرد چند زاویه تخت بدن طراحی قطعه کار را روی تخت نوسان نورد نگه داشته می توانید، در ساختار پیچیده ای از مخلوط ریخته گری انواع طرد می تواند تمیز.

5-دستگاه می توانید عملیات فقط متناوب، تمیز دسته های کوچک و متوسط در اعمال می شود; با توجه به ساختار منحصر به فرد خود آن می تواند به راحتی یکپارچه به خط تولید مداوم.

پارامترهای فنی

اتاق باز اندازه (عرض * ارتفاع) میلی متر 1000 x 300

حداکثر تمیز کردن طول قطعه (mm) 1000 و 10000

حداکثر از عناصر ساختاری (عرض × ارتفاع) mm 800 x 250

Rollgang طول (متر) 8

مصرفی (kw) 2.2

غلتک (میلی متر) فاصله 600

تعداد () 4 انفجاری ماشین

مقدار کل انفجار (kg/min) 4 x 180

کل قدرت توربین (کیلووات) 30

معراج 45t/h

گرد و غبار برداشتن فن مصرفی (kw) 7.5

حجم هوا (m3/h) 9900

تعداد فیلتر کارتریج (8)


Hot Tags: دستگاه انفجار غلتک قابل انعطاف، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت