رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

انفجار بزرگ ساختار اتاق

این ماشین برای قطعات ساختار مقیاس بزرگ مانند سطح شمشیرهای درمان مناسب، سطح پوست اکسید جوشکاری سرباره، گرد و غبار، و غیره، در حالی که این افزایش می تواند برداشته شود

Features

این دستگاه مناسب برای قطعات ساختار مقیاس بزرگ مانند سطح شمشیرهای درمان است سطح پوست اکسید جوشکاری سرباره، گرد و غبار می تواند برداشته شود، در حالی که افزایش سطح قطعه کار، افزایش چسبندگی پوشش.

پس از عکاسی peening سطح قطعه کار می تواند رسیدن به سطح مورد نیاز Sa2.5 GB8923.

معرفی دقیق:

ماشین برای قطعات ساختار مقیاس بزرگ مانند سطح شمشیرهای درمان مناسب، سطح پوست اکسید جوشکاری سرباره، گرد و غبار، و غیره را می توان حذف، در حالی که افزایش سطح قطعه کار، افزایش چسبندگی پوشش.

پس از عکاسی peening سطح قطعه کار می تواند رسیدن به سطح مورد نیاز Sa2.5 GB8923.

ویژگی های دستگاه

1، معرفی ایالات متحده A BEC شرکت فناوری و توسعه و طراحی بهره وری بالا فشار - تحویل شات peening استفاده مستقیم - یک نوع ساینده دریچه یک راه حل کامل به دو شاخه.

2، فیلتر سه سطح فیلترینگ روش، دقت بالا، آسان به جای فیلتر، ماسک های محافظ برای کلاه دو پوشیدن کار راحت و خوب امنیت زمینه ی بصری را تصویب، لایه پنجره دید پنجره را بهبود بخشد.

دو با استفاده از سیکلون جمع آوری گرد و غبار و نبض پشت - ضربه فیلتر - نوع 3 - جمع آوری گرد و غبار سطح که مزایای کارايی حذف گرد و غبار بالا، پایین در حال اجرا مقاومت، اندازه کوچک، وزن سبک، جایگزینی مناسب و نگهداری، و غیره.

4، سیستم کنترل الکتریکی با استفاده از خط معمولی برق و کنترل عملیات کنترل کتابچه راهنمای کاربر. عملیات کنترل عملکرد دستگاه است برتر, امن و قابل اعتماد, آسان به کار گیرند.

یک ترکیب شمشیرهای سیستم اتاق

استودیو 1

سیستم 2 انفجار شن و ماسه

3 سیستم های بازیافت ساینده

سیستم حذف گرد و غبار 4

5 قطعه کار انتقال سیستم

سیستم کنترل 6

سیستم روشنایی 7

دوم، سندبلاست اتاق استفاده: سندبلاست اتاق در محدوده بزرگ ریخته و فرجنجس سازه های فلزی جوش، مخزن روغن ترانسفورماتور، ماشین آلات، خودرو لوکوموتیو، دیگ بخار ماشین آلات تولیدی، شیمیایی، کشتی سازی و دیگر انفجار شن و ماسه است.

سه، ویژگی شمشیرهای اتاق: معرفی فن آوری های پیشرفته خارجی از کف لانه زنبوری، توسعه خود، طراحی لانه زنبوری نوع حفاظت از محیط زیست شن انفجار (قرص)، با توجه به ویژگی محصول مشتری، شن و ماسه طراحی انفجار کوره و.

چهار مزیت شمشیرهای اتاق:

1. حذف نیاز متعارف سندبلاست اتاق شن و مواد انتقال زغال سنگ سیستم گردش خون از مارپيچ قاشقی و مهندسی زیرزمینی لازم نیست برای ایجاد گودال بنیاد صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز، تا حد زیادی کاهش هزینه پروژه;

نرخ 2 بالا ساینده بازیابی آسان برای تمیز کردن برای ساینده;

3 قطعات عمده محصولات وارداتی با عملکرد پایدار, امن و قابل اعتماد، عمر طولانی، تعمیر و نگهداری ساده است.

4 انفجار شن و ماسه اتاق دید بالا روشن، بدن اتاق طبیعی پر باد، به صرفه جویی در مصرف انرژی;

5 دستگاه تصویب حذف گرد و غبار سطح دو مرحله اول با استفاده از سیکلون و مرحله 99.99% با فیلتر نوع گرد و غبار سیستم حذف، حذف گرد و غبار کل بهره وری می تواند رسیدن به بیش از دوم;

6 مقابل سقف شن انفجار با "صدا و نور سیستم زنگ خطر"، در شمشیرهای اتاق مجهز به دکمه تماس توقف سریع;

7 وقتی که یکی از سیستم سیستم توسط قفل متقابل، کنترل، سیستم مربوط به توقف و تفنگ اسپری متوقف شده است.

طراحی دکوراسیون 8 از ساخت و ساز مسکن ظاهر ساده، زیبا، استاندارد، سر و صدا کاهش اثر خوب است و نصب راحت است.


Hot Tags: انفجار بزرگ ساختار اتاق، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت