رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

بهار تقویت دستگاه

بهار تقویت دستگاه اصل اساس تجهیزات مستقل توسعه نوع جدیدی از تجهیزات مورد استفاده برای پاک کردن انواع شفت تقویت, مصنوعات مانند تجهیزات ویژه بهار

Features

بهار تقویت دستگاه اصل اساس تجهیزات مستقل توسعه نوع جدیدی از تجهیزات مورد استفاده برای پاک کردن انواع شفت تقویت, بهار مصنوعات مانند تجهیزات خاص. از طریق افزایش تمیز کردن انفجار نه تنها حذف زنگ بر روی سطح قطعه کار و ناخالصی مانند نفت، همچنین می توانید از بین بردن تنش باقیمانده داخلی قطعه کار و بهبود استحکام خستگی ارزش Almen ملاقات، خشن عددی و سختی، جلوگیری از استرس خوردگی شکستگی و مصنوعات، و در نهایت رسیدن به هدف است که بهبود کیفیت قطعه کار سطحی و داخلی.

بهار ما تقویت دستگاه:

بهار تقویت دستگاه مناسب برای تمیز کردن سطح فولاد بهار است، حذف مقیاس و dregs جوش، آن را نمایش رنگ فلز افزایش آن نسبت سطح و جوش dregs، آن را نمایش رنگ فلز افزایش نسبت مساحت آن و بنابراین به رنگ آمیزی و پوشش کمک.

با توجه به بهار تقویت دستگاه:

بهار تقویت دستگاه را خارج کردن رسانه های ساینده/فولاد عکس به سطح فلز ایجاد تحت نیروی فشار هوا. پس از انفجار، سطح فلز می شوند درخشش یکنواخت است که نقاشی پانسمان با کیفیت بالا ببرد.

برنامه بهار تقویت دستگاه:

بهار تقویت دستگاه برای سایز کوچک متوسط و بزرگ بهار طراحی شده است.

بهار تقویت ماشین ویژه سطح بوجاری، استفاده می شود برای انواع چشمه ها و دستگاه های غیر استاندارد، نیاز به طراحی ویژه و manufacute با توجه به بهار خود ما.


Hot Tags: بهار تقویت دستگاه چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان, کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت