رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

دستگاه انفجاری سنگ

سنگ شات انفجار ماشین است که عمدتا برای سطح roughening درمان ماربلز، گرانیت، بلوک های بتنی استفاده می شود. اصل کار: مختلف اندازه ساینده، پرتاب شده توسط انفجار به سرعت در حال چرخش

Features

سنگ شات انفجار ماشین است که عمدتا برای سطح roughening درمان ماربلز، گرانیت، بلوک های بتنی استفاده می شود.

اصل کار: اندازه مختلف ساینده، پرتاب شده توسط چرخ انفجار به سرعت چرخش نسبت به سطح آماده در حال شتاب است. نیروی ضربه بزرگ از ساینده است که به سرعت شخصیت منحصر به فرد سه بعدی از سطح etches.

محصولات پردازش در این راه ظاهر سطح با کیفیت بالا بدون منطقه متداخل و مرده، آن را همچنین راندمان بهره وری بالا و هزینه کم.

مقايسه با blader قدرت قدیمی و روش فرایند singeing آن را بالاتر بهره وری و کاهش هزینه ها و وصل به ما جمع آوری گرد و غبار گرد و غبار و آلاینده ها به صورت خودکار در سطح انتشار گرد و غبار بسیار کم که مطابق با استانداردهای زیست محیطی اروپا بازیافت خواهد. این رقابت در بازار قوی و برنامه های آینده نگر در صنعت سنگ.

سنگ از طریق دستگاه انفجاری عمدتا استفاده می شود برای سنگ، قطعات ساده، تمیز کردن حذف زنگ زدگی سطح خاک مقیاس، شن و ماسه ریخته گری, ریخته گری کوچک و سطح که قطعه کار به بازی زنگ زدايي، تقویت روشن نقش شن و ماسه به بهبود استحکام خستگی قطعه کار و در نهایت بهبود اهداف کیفیت سطحی و داخلی.

دستگاه انفجاری سنگ مرمر سنگ مرمر، گرانیت، کاشی کف و دیگر مواد سنگ و درمان به سطح مواد مهندسی تاسیسات شهری مناسب است. سنگ مرمر سنگ مواد سطح انفجاری ماشین پاک کردن دستگاه در حالت اصلی از سنگ مرمر، گرانیت، سطح آجر زمین با شات قدرتمند در سطح سنگ مرمر، قادر به انفجاری کاشی کف جلوگیری از پردازش لغزنده و زیباسازی

Patameter فن آوری:

مدلحداکثر. تمیز کردن dimension(W*H)سرعت عبورKT1602 * 11kWگرد و غبار جمع آوری فیلترهای typeBag11kw
QZ40QZ50QZ60QZ70
600 * 400mm800 * 400mm1000 * 400mm1200 * 400mm
0.5-7m/min0.5-7m/min0.5-7m/min0.5-7m/min
مونتاژ چرخ انفجارمدل

قدرت4 * 11kw
سیستم جمع آوری گرد و غبارظرفیت کل تهویه7000m 3/h10000m 3/h10000m 3/h20000m 3/h

قدرت7.5kw

ما سنگ انفجاری ماشین توصیف و نشان می دهد:

این دستگاه با تغذیه مداوم و بالا عمل به طور مداوم کارآمد، بزرگ پردازش دسته ای در فرایند تمیز کردن، زمانی که قطعه کار است feeded در منطقه انفجار کوره اتاق توسط فرکانس تبدیل موتور درایو غلتکی با کنترل الکتریکی هر طرف تمام بدن قوی میشود و فشرده ضربه و اصطکاک از مختلف هماهنگ نقطه شمال، نتیجه اکسید پوست و خاک را از سطح سنگ به سرعت افت می ، تا اطراف را روشن و تمیز با برخی surfac زبری سطح

دستگاه مناسب برای درمان سطح مختلف سنگ، کاشی، سنگ، کاشی های کف است. پس از درمان، سطح سنگ با اموال غیر ترمز ماشین بالا planeness خوب و قوی بعد سوم برنده شهرت خوب از مشتریان بسیاری از.

این دستگاه با پردازش دسته ای بزرگ و راندمان بالا به تولید بیش از 1200 متر 2 مشترک مصنوعی سنگ بلوک در هر نوبت، حتی 800 M2 برای سنگ سختی و صدمه به بدن انسان جمع آوری درمان ترک،

در امروز افزایش توسعه تکنولوژی پردازش سنگ, این تکنولوژی بدون شک پر کردن خالی سنگی زبری پردازش عرضه یکی جدید سعی کنید برای استفاده از سنگ و ارائه یک میدان با نام تجاری جدید سنگ اکریلیک برای طراحان ساختمان. در سنگ مدرن در زمینه صنعتی، تازه این تکنیک پردازش می کنید بزرگ توسعه، با تازگی charicteristics تزئینی ارزان اقتباس خوبی، خوب سطح مات انفجار کوره محصولات گسترده خواهد شد بیرون آوردن اعمال فضاهای.


Hot Tags: سنگ شات انفجار ماشین چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان, کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت