رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

جست و خیز کردن کمربند نوع دستگاه شات انفجار

جست و خیز کردن کمربند نوع دستگاه شات انفجار

شات انفجار ماشین گاراژ تجهیزات تولید کننده اتاق های رنگ / تامین کنندگان در چین، جست و خیز کردن کمربند نوع عکاسی-انفجار ماشین دو پست هیدرولیک ماشین بالابر اقتصادی رنگ غرفه به ارائه و غيره.

Features
برنا، بانک مرکزی سوئیس لاستیک آهنگ دستگاه انفجار کوره شامل بود از انفجار شات شات شات شات انفجار ماشین، مونتاژ، انفجار گلوله سیستم تصفیه گردش خودکار سیستم (اختیاری) سیستم سیستم حذف گرد و غبار و کنترل برق و غیره (لطفا نگاه کنید به شکل کل برنامه)
شات در انبار پس از پیش تعیین شده تعداد آثار افزود: پنوماتیک درب به صورت خودکار خاموش کردن، شروع دستگاه قطعه کار توسط درام هدایت می شود و شروع به کوه در می رم و شات انفجار projectiles با سرعت بالا پرتاب شده توسط فن به شکل پرتو به طور مساوی در برابر سطح قطعه کار. پرتاب موشک از سوراخ و شن و ماسه در مسیر جریان به پایین مارپيچ نوار نقاله در افراشتن افراشتن ذکر شده تفکیک کننده برای جداسازی. گاز گرد و خاکی از فن به خورد در تصفیه های گرد و غبار به هوای پاک به اتمسفر هوا و گرد و غبار گرد و غبار سقوط به پایین جعبه الکتریکی گرد و غبار، کاربر می تواند به صورت دوره ای روشن. شن و ماسه زباله تخلیه شده از لوله فاضلاب می تواند مورد استفاده مجدد قرار. قرص شن و ماسه مخلوط از لوله به بدنه اتاق بهبود جدا شده و سپس از هم جدا شوند بازیافت; پرتابه با دروازه به قرص برای شات انفجار و پرداخت قطعات کار تمیز.

شرح تجهیزات و قطعات
دستگاه شامل تمیز کردن اتاق، انفجار درب بالابر پنوماتیک، شیر کنترل گاز گلوله سیستم کنترل گاز اتوماتیک سیستم تخلیه افراشتن پیچ دمنده تفکیک سیستم برق سیستم و اجزای دیگر می باشد.
3GN、SNB、GN20X متعلق به لاستیک آهنگ سری، GN20G、GN40G متعلق به فولاد series。 آهنگ
سری درب های اتوماتیک 3GN-I、SNB-من است،
3GN II、6GN II、SNB II、GN20X、GN20、GN40 تمام درب های اتوماتیک series、automatic سری تغذیه است.


Hot Tags: جست و خیز کردن کمربند نوع عکاسی-انفجار ماشین چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان, کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت